Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] mocniejsze sprzęgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] mocniejsze sprzęgło

    Zamieszczone przez wilq
    8. Fuchs TITAN GT1 PRO C-3 XTL 5W-30 Synthetic Engine Oil
    miałem, zlałem po 3kkm , nie nadawał się na krótkie odcinki jakie robi moja żonka leonkiem, 1.6 16V , śilnik chodził głośno i się "męczył" , obecnie :
    Zamieszczone przez wilq
    4. Motul 8100 X-lite 0W-30 petrol and diesel fully synthetic engine oil
    i daje rade
    Zapraszam - https://www.facebook.com/luke.automotive

  • #2
    [O1] mocniejsze sprzęgło

    Witam,nietsety żywot mojego sprzęgła zbliża się wielkimi krokami i zajdzie potrzeba wymiany na mocniejsze,które ze sprzęgieł jest najmocniejsze i zniesie dużo niutków...400 i byc może ciut więcej.Czy opłaca wymienic się samo sprzęgło cy trzeba by zaiwestować w cały komplet? :?
    MOCY PRZYBYWAJ

    Komentarz


    • #3
      uzywany zamach z 1Z lub G60 + komplet sprzegła z g60 lub VR6 zależny ile chcesz modzić ale na 400 niutkow to już chyba VR6 mnie cała impreza na G60 z wymiana wyszła ok 800 zł
      MOJA http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38010

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rafał88ocp
        uzywany zamach z 1Z lub G60 + komplet sprzegła z g60 lub VR6 zależny ile chcesz modzić ale na 400 niutkow to już chyba VR6 mnie cała impreza na G60 z wymiana wyszła ok 800 zł
        jaką masz moc?ja myślałem trochę o komplecie z leona ARL :|
        MOCY PRZYBYWAJ

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez owen
          Zamieszczone przez rafał88ocp
          uzywany zamach z 1Z lub G60 + komplet sprzegła z g60 lub VR6 zależny ile chcesz modzić ale na 400 niutkow to już chyba VR6 mnie cała impreza na G60 z wymiana wyszła ok 800 zł
          jaką masz moc?ja myślałem trochę o komplecie z leona ARL :|
          koło jednomas jw + docisk i tarcza by radzikowski u mnie 3 lata na 455NM daje rade
          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez S3 CHRIS
            koło jednomas jw + docisk i tarcza by radzikowski u mnie 3 lata na 455NM daje rade
            ile za to wybuliłeś?
            MOCY PRZYBYWAJ

            Komentarz


            • #7
              owen, na temat jednomasu w O1 było sporo tematów, poszukaj.
              Było: 117,5KM / 238,9 Nm
              Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

              -> MOJA SKODA <-

              Komentarz


              • #8
                aktualnie nie wiem ile mam bo wymieniłem turbo , wtryski i kolektor ssący i w poniedziałek wtorek robię program
                MOJA http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38010

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Karql
                  na temat jednomasu w O1 było sporo tematów, poszukaj.
                  Szukałem ale coś mało tego było,poszukam jeszcze raz nie jestem leniwy.Miałem taką nadzieję że ktoś kto ma mocniejszą wersję znaczy odpowiednio poprawioną ogarną już taki temat i na bazie tych doświadczeń bym podejmował decyzję co i jak.
                  MOCY PRZYBYWAJ

                  Komentarz


                  • #10
                    owen, przede wszystkim jaką masz skrzynie. Bo jeśli 6G to koło z 1Z i sprzęgło G60/VR6 odpadają. Będziesz musiał szukać zestawu od Sharana (koszt ok 2000 - 3000) lub jednomasu pod skrzynie 6G są takie, ale jakie w tedy sprzęgło to już nie wiem.
                    W Polsce nie ma kryzysu.
                    Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                    Komentarz


                    • #11
                      radzik robi ostatnio podobno duzo fakapow..
                      taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
                      sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        krzysiek13 pakował do swojej Octy sprzęgło od Sharana. Możesz go zapytać. Tu jest jego autko: Forum - Octavia Club Polska

                        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Udesky
                          przede wszystkim jaką masz skrzynie. Bo jeśli 6G to koło z 1Z i sprzęgło G60/VR6 odpadają. Będziesz musiał szukać zestawu od Sharana (koszt ok 2000 - 3000) lub jednomasu pod skrzynie 6G są takie, ale jakie w tedy sprzęgło to już nie wiem.
                          według danych z ASO jest to GOK 6 -sped manual transmission,numer napędu osiowego 6S,numer skrzyni biegów FMH- mam nadzieję że dobrze napisałem :wink:
                          MOCY PRZYBYWAJ

                          Komentarz


                          • #14
                            No to masz skrzynie 6 biegową, czyli 240mm, a co za tym idzie 1Z i G60/VR6 odpada bo one są przystosowane pod skrzynie 5 biegową. Pozostaję ci zestaw od Sharana bądź szukanie info na temat jednomasu do 6 biegowej.
                            W Polsce nie ma kryzysu.
                            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                            Komentarz


                            • #15
                              jezeli masz 6b to jednomas ma re5pect, seryjny dwumas wazy sporo a jednomas od nich wazy jedyne 4,5 kg..
                              zalozone to mialem w mojej octavce (zdjecie jest chyba w Naszych autach)
                              taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
                              sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez pajczaki
                                jezeli masz 6b to jednomas ma re5pect, seryjny dwumas wazy sporo a jednomas od nich wazy jedyne 4,5 kg..
                                zalozone to mialem w mojej octavce
                                ile to cie kosztowalo?,o co kaman z ta waga?
                                MOCY PRZYBYWAJ

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam,nietsety żywot mojego sprzęgła zbliża się wielkimi krokami i zajdzie potrzeba wymiany na mocniejsze

                                  witam. mam 1,9 atd 4x4 6 bieg i z tego co już się dowiedziałem to IC ma jednomas do 6skrzyni. czy pasi do twojego auta to musisz sprawdzić.
                                  walczę właśnie z dwumasą i mam plan zmienić na jednomas ale czy 6-ka to wytrzyma. wiem że w 5-ce nie ma problemu.

                                  może ktoś coś wie na ten temat albo może gdzieś odesłać po info.
                                  pozdrawiam
                                  metoda

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X